Ligų diagnostikos ir gydymo duomenų bazės

 1. https://www.uptodate.com/contents/search (UpToDate – tai išsamus, patikimas, pastoviai atnaujinamas, įrodymais pagrįstas klinikinės medicinos informacijos šaltinis, pateikiantis daugiau nei 9000 temų iš 19 medicinos sričių)
 2. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed (tai JAV nacionalinės medicinos bibliotekos (NLM) ir Nacionalinio biotechnologijų informacijos centro (National Center for Biotechnology Information, toliau – NCBI) biomedicinos mokslų bibliografinė duomenų bazė, pateikianti tiesiogines nuorodas į leidėjų viso teksto straipsnius ir sąsajas su bibliotekomis, prenumeruojančiomis tuos leidinius)
 3. https://www.cochranelibrary.com/ (pagrindinė įrodymais pagrįstos medicinos (Evidence-based medicine) duomenų bazė, kurią sudaro visatekstės Kochrano sisteminės apžvalgos, kontroliuojamų tyrimų registras CENTRAL, kitų apžvalgų duomenų bazė DARE, sveikatos technologijų įvertinimo duomenų bazė HTA, ekonominio įvertinimo duomenų bazė NHS EED, Kochrano metodologinių studijų registras ir kt.)
 4. https://www.vvkt.lt/ (Valstybinė vaistų kontrolės tarnyba – informacija apie Lietuvoje registruotus vaistus)
 5. https://www.micromedexsolutions.com (Micromedex – ekspertų atrinkta ir įrodymais pagrįsta informacija apie vaistus ir kitas chemines medžiagas, vaistų dozavimą, farmakokinetiką, vaistų saugumą, tarpusavio sąveiką, klinikinį pritaikymą, šalutinį poveikį, santykinį veiksmingumą ir kt.)
 6. https://www.drugs.com/ (informacija apie vaistus ir kitas chemines medžiagas, vaistų dozavimą, farmakokinetiką, vaistų saugumą, tarpusavio sąveiką, klinikinį pritaikymą, šalutinį poveikį, santykinį veiksmingumą ir kt.)
 7. https://www.hep-druginteractions.org/ (Antivirusinių hepatitų vaistų sąveikos rodyklė)
 8. https://journals.sagepub.com/home/ueg (UEG žarnalas, anglų k.)
 9. http://www.umft.ro/data_files/documente-atasate-sectiuni/3642/eco_20sporea_20ebook.pdf (Pilvo ultragarso vadovėlis)
 10. https://ebooks.benthamscience.com/book/9781681084015 (Kepenų elastografijos vadovėlis)
 11. http://gastrointestinalatlas.com/ (Endoskopijos atlasas)