Lietuvos gastroenterologų draugija yra Jungtinės Europos Gastroenterologijos (United European Gastroenterology (UEG)) organizacijos narė. UEG yra ne pelno siekianti organizacija, vienijanti Europos sveikatos priežiūros specialistus ir nacionalines organizacijas, kurių domėjimosi sritis – virškinimo sistemos sveikata.

Lietuvos gastroenterologų draugija yra Pasaulio Gastroenterologijos (World Gastroenterology Organisation (WGO)) organizacijos narė. Organizacijos tikslas – stiprinti visuomenės ir sveikatos priežiūros specialistų supratimą apie virškinimo sistemos ir kepenų ligų paplitimą bei jų gydymą, gilinti žinias, dalyvaujant mokymuose ir kituose mokslo renginiuose.

Lietuvos gastroenterologų draugija yra Europos Kepenų Tyrimų asociacijos (The European Association for the Study of the Liver (EASL)) narė, kurios tikslas – skleisti žinias ir patirtį remiantis gerąja praktika ir naujausiais moksliniais laimėjimais hepatologijos srityje.

Lietuvos gastroenterologų draugija yra Europos virškinimo organų onkologijos draugijos (European Society of Digestive Oncology (ESDO)). Draugija vienija skirtingų medicinos sričių specialistus, dirbančius su virškinimo organų onkologinėmis ligomis.

Lietuvos gastroenterologų draugija bendradarbiauja su Lietuvos infektologų draugija, kurios tikslas gerinti infekcinių ligų diagnostiką, gydymą ir jų prevenciją šalyje.

Lietuvos gastroenterologų draugija bendradarbiauja su Lietuvos chirurgų asociacija.

  • Lietuvos gastroenterologų draugija bendradarbiauja su Kauno gastroenterologijos ir endoskopijos klubu.