Mieli Kolegos,

Ačiū visiems, šiais metais buvusiems kartu! Net jei tradicinėse Lietuvos Gastroenterologų draugijos konferencijose bei seminaruose susitikti galėjome tik nuotoliniu būdu, taip išmokome naujų būdų bendrauti. Nuoširdžiai dėkoju visiems, kurie dalyvavote mūsų renginiuose, o taip pat tiems, kurie savo laisvalaikio ir entuziazmo dėka prisidėjote prie sveikatos paslaugų organizavimo projektų rengimo SAM – svarbios ir reikalingos LGD veiklos. Dėkoju visiems šiuo ypatingai sunkiu laikotarpiu besirūpinantiems ne tik gastroenterologiniais, bet ir Covid 19 infekcija sergančiais pacientais. Neabejoju, kad sėkmingai įveiksime šį iššūkių etapą.

Ateinantys metai taip pat nebus visiškai įprasti. Visi tikimės, kad vakcina palaipsniui grąžins galimybę bendrauti gyvai, tačiau, tai neįvyks itin greitai. Didieji Europos gastroenterologų kongresai planuojami organizuoti ir nuotoliniu (Europos gastroenterologų savaitė), ir gyvuoju būdu ( Europos opinio kolito ir Krono ligos organizacijos kongresas).

Mūsų draugijai taip pat teks lanksčiai prisitaikyti. Tikrai tęsime jau tradicinėmis tapusias „Vasaros konferencijas”, taip pat toliau daug dėmesio skirsime edukacijai, susijusiai su virškinimo sistemos endoskopija bei kitais vaizdiniais diagnostikos metodais. Bendradarbiausime su kolegomis iš kitų profesinių draugijų bei toliau kviesime į renginius savo pagrindinius ir svarbiausius partnerius – slaugytojas (-jus). Kviečiu ne tik aktyviai dalyvauti, bet ir siūlyti idėjas LGD valdybai, kaip mūsų visų veiklą padaryti dar įdomesne ir naudingesne visiems.

Sveikinu su artėjančiomis  Šv. Kalėdomis ir Naujaisiais 2021 metais! Linkiu visiems sveikatos, gerų emocijų ir kokybiško poilsio po sunkios darbo dienos!

Prof. Gediminas Kiudelis
LGD Prezidentas