Šių metų kovo 27 d. Lietuvos gastroenterologų draugija organizuoja mokslinę-praktinę hibridinę konferenciją „Tarpdisciplininiai dialogai: ekstraintestininių ir ekstrahepatinių virškinimo sistemos pažeidimų įvairovė bei tarpusavio ryšiai“.

Šią tematiką pasirinkome atliepdami vis didėjantį poreikį bendrauti ir tartis su įvairių sričių specialistais, ieškant geriausių kompleksinio gydymo būdų pacientams, sergantiems virškinimo sistemos ligomis, kai jos reiškiasi ir ekstrahepatiškai ar ekstraintestiniškai.

Konferencijoje pranešimais dalinsis gastroenterologijos, hepatologijos, reumatologijos, dermatologijos, infektologijos, pulmonologijos sričių ekspertai. Tikimės, kad šis renginys bus dar viena paskata formuoti kuo kompleksiškesnį, integralesnį požiūrį į pacientą ir jo gydymą bei vystyti tarpdisciplininį bendradarbiavimą.

Detali renginio informacijaPROGRAMA

Registracija į renginį: REGISTRACIJA

Konferencijos organizatoriai: Lietuvos gastroenterologų draugija, Vilniaus universiteto Medicinos fakultetas, Klinikinės medicinos institutas ir VUL Santaros klinikų Hepatologijos, gastroenterologijos ir dietologijos centras.