Informacija sergantiems

Lietuvos puslapiai

 1. LR Krono ir opinio kolito draugija https://www.draugija.info/lt/
 2. Nugalėk hepatitą C https://nugalekhepatitac.lt/naujienos/
 3. Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras http://www.ulac.lt
 4. Celiakijos ir maisto netoleravimo draugija http://celiakija.lt
 5. Stomuotų žmonių asociacija (facebook puslapis) https://www.facebook.com/Stomuotų-žmonių-asociacija-Diena-360744090782451/
 6. Lietuvos artrito asociacija http://www.arthritis.lt
 7. Bechterevo liga sergančiųjų draugija “Judesys” http://bechterevoliga.lt
 8. Pagalbos onkoliginiams ligoniams asociacija https://pola.lt/
 9. Vėžio žinynas ir diskusijos https://www.iveikvezi.lt

Užsienio puslapiai

 1. https://www.mayoclinic.org vienos iš žymiausių Jungtinių Amerikos Valstijų ligoninės puslapis, kurioje daug naudingų patarimų apie gyvenimo būdą, ligų simptomų katalogas, informacija apie vaistus bei įvairius susirgimus (anglų k.).
 2. https://www.drugs.com informacija apie vaistus ir kitas chemines medžiagas, vaistų dozavimą, farmakokinetiką, vaistų saugumą, tarpusavio sąveiką, klinikinį pritaikymą, šalutinį poveikį, santykinį veiksmingumą ir kt. (anglų k.).
 3. https://www.nih.gov/health-information tai JAV nacionalinės medicinos bibliotekos (NLM) ir Nacionalinio biotechnologijų informacijos centro (National Center for Biotechnology Information, toliau – NCBI) biomedicinos mokslų bibliografinė duomenų bazė, pateikianti tiesiogines nuorodas į leidėjų viso teksto straipsnius ir sąsajas su bibliotekomis, prenumeruojančiomis tuos leidinius (anglų k.).
 4. https://medlineplus.gov JAV nacionalinės medicinos bibliotekos (NLM) internetinis puslapis, skirtas pacientams. Pateikiami išsami ir įrodymais pagrįsta informacija apie ligas, jų simptomus, diagnostinius tyrimus, naujausius gydymo metodus.
 5. https://www.ibdpassport.com informacija apie keliavimą sergantiems opiniu kolitu ar Krono liga (anglų k.).
 6. http://pscpartners.org/ sergančiųjų pirminiu sklerozuojančiu cholangitu draugija (anglų k.).