Brangūs Kolegos,

Su džiaugsmu kviečiu Jus į tarptautinę mokslinę praktinę konferenciją „Gastroenterologija vakar, šiandien, rytoj”, skirtą Lietuvos gastroenterologų draugijos 50-mečio jubiliejui paminėti. Ši konferencija bus gausi pranešimų aktualiomis gastroenterologijos temomis.
Tai puiki proga išplėsti savo žinias, dalintis patirtimi su kolegomis, vystyti savo profesinį augimą ir bendruomenės dvasią. Kartu švęskime praeities laimėjimus ir kartu kurkime dar geresnę ateitį mūsų sričiai.
Mes tikime, kad Jūsų dalyvavimas prisidės prie šios konferencijos sėkmės ir padės mums visiems susikurti įkvepiančią atmosferą. Ši konferencija –  puiki proga ne tik išplėsti savo mokslinį horizontą, bet ir vėl susitikti su kolegomis, pabendraut, o po konferencijos – maloniai visiems kartu praleisti laiką šventinėje vakarienėje.
Lauksime Jūsų!

Su pagarba
LGD Valdybos vardu doc. dr. Goda Sadauskaitė
Lietuvos Gastroenterologų draugijos prezidentė

Programa, registracija ir papildoma informacija

Lietuvos gastroenterologų draugijos, Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto, Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikų organizuojama tarptautinė mokslinė-praktinė konferencija „Gastroenterologija vakar, šiandien, rytoj“, skirta LGD 50 m. jubiliejui pažymėti.

Data: 2023 m. spalio 27 d.
Vieta: Vilniaus universitetas, Mažoji aula, Šv. Jono g. 10, Vilnius

Konferencija skirta gydytojams gastroenterologams, vaikų gastroenterologams ir kitų specialybių gydytojams.